Videostudiomme sijaitsee Helsingissä, Ilmalankadulla

Yhteystiedot

Apogee Oy
Ilmalankatu 2 C
00240 Helsinki

info@apogee.fi
Puh. 020 7545 120

Y-tunnus: 2080240-6

Studio 1:n tarkkaamo: 040 665 1545

Saapuminen autolla ja pysäköinti

Ilmalankadun varrella on maksullisia Helsingin kaupungin pysäköintipaikkoja, ja takapihalla olevan Kuuluttajankadun puolella maksuttomia 2h kiekkopaikkoja.

Auton voi jättää maksutta myös MTV3:n pääoven edessä oleville asiakaspaikoille (alkaen VIP-paikoista ja siitä Ylen maston suuntaan). Ilmoitathan MTV3:n aulapalveluun autosi rekisterinumeron ja että olet tulossa Apogeelle.

C-talon alaovelta soitto yhteyshenkilölle, niin tulemme avaamaan.

Pyydä tarjous tai lisätietoja

Avainhenkilömme

Niko Lamberg

Niko Lamberg
Toimitusjohtaja
Puh. 050 522 7535
niko.lamberg@apogee.fi

Hanna Suomalainen

Hanna Suomalainen
Projektipäällikkö
Puh. 040 5266 645
hanna.suomalainen@apogee.fi

Mika Vanhanen

Mika Vanhanen
Art Director
Puh. 020 7545 126
mika.vanhanen@apogee.fi

Tuomas Pietinen

Tuomas Pietinen
Ohjaaja
Puh. 0400 729 007
tuomas.pietinen@apogee.fi

Tero Mursu

Tero Mursu
Kuvaaja, leikkaaja
Puh. 020 7545 122
tero.mursu@apogee.fi

Tero Anttila

Tero Anttila
Tekninen tuottaja
Puh. 040 575 6717
tero.anttila@apogee.fi

Miika Takala

Miika Takala
Kuvaaja
Puh. 044 277 3197
miika.takala@apogee.fi

Niklas Törnblom

Niklas Törnblom
Leikkaaja
Puh. 041 538 2747
niklas.tornblom@apogee.fi

Harri Harjunpää

Harri Harjunpää
Kuvaaja
Puh. 0400 920 959

© Copyright - Apogee Oy | Videotuotanto, webcasting, striimaus